Hakkımızda

Kurumsal Seyahat Yönetiminde İtravelmedya Farkı
10 yıldır her müşterimizi misafir, her misafirimizi V.I.P olarak ağırlayan İtravelmedya olarak, kurumsal seyahat yönetiminde, 360 derece global hizmet sunmaktayız. Şirketinizin sorumluluğunda olan iş seyahatlerinizin verimliliğini sağlamak üzere titiz bir çalışma yürütüyoruz. Şirketinizin veya kurumunuzun ihtiyaçlarını analiz ederek, size özel düzenlenen sözleşmelerle ilerleyen seyahat sürecinde uçak biletinden konaklamanıza, vize koordinasyonundan acil durum hattına kadar A’dan Z’ye hizmetinizdeyiz. Sunduğumuz raporlama sistemi sayesinde maliyet kontrolü artık sizin elinizde.
Maliyetinizi Azaltıyor, Hizmet Kalitesini Çoğaltıyoruz
Hava yolları ile şirketiniz adına kurumsal sözleşme yapıyoruz.
Konaklama için özel anlaşmalar sağlıyoruz.
Şirket içerisinde seyahat eden kişileri gruplandırılarak seyahat politikası belirliyoruz. Bu politikaya uygun olarak uçak ve otel seçenekleri sunuyoruz.
Toplantı, bayi ve teşvik gezilerinizde yerel ortaklarımızla maliyetinizi azaltıyoruz.

Seyahat Danışmanlarımız Her Zaman Yanınızda
Türkiye’nin ilk büyük kurumsal yurt dışı seyahatlerini düzenleyen İtravelmedya olarak farkımızı seyahat danışmanlığında da gösteriyoruz. Seyahat politikanızı oluşturmada sizlere baştan sona destek sunuyoruz. 7/24 acil durum telefon hattı ile İtravelmedya Seyahat Danışmanlarına dünyanın her yerinden ulaşabilirsiniz.

Online Rapor Sistemi
Arzu ederseniz, kurumunuzun üyelerinin veya çalışanlarınızın hangi tarihte nerede olduğunu bile takip edebileceğiniz rapor sistemi ile tüm operasyonda inisiyatif sizde. Online rapor sistemi sayesinde tüm süreci takip edebilirsiniz ;


Uçak bilet fiyatları ve vergi tutarları nedir?
Hangi hava yolları kullanıldı?
Ne kadar tasarruf sağlandı?
Seyahatinizin amacına sadık kalınıyor mu?
Değişiklik veya iade gerçekleşti mi? Bu nedenle ceza ödendi mi?

Vize koordinasyon hizmetimizle, kurumsal müşterilerimizi vize ihtiyaçları konusunda bilgilendiriyor, elçilik ve konsolosluklarla vize başvurularını koordine ediyor ve müşterilerimize kişisel refakat ediyoruz.

Dünya çapında anlaşmalı otellerimizle avantajlı fiyatlar sağlıyoruz. Kurumunuza özel fiyatlarda rezervasyonlarınızı gerçekleştiriyoruz.


Kurumsal Seyahat ve Etkinlik Alanında Geniş Hizmet Yelpazesi

Toplantı ve Organizasyon Yönetimi
Dünya çapında lider İtravelmedya Event tecrübesi ile hayal edilenin ötesine geçerek, yaratıcı ve özgün uygulamalarla düzenlenen başarılı organizasyonları etkin iletişim platformlarına dönüştürüyoruz.

Kurumsal bir etkinlik, kutlama, tanıtım veya eğlence etkinliği… İhtiyaçlarınız ve hedefleriniz doğrultusunda ilham verecek, hayranlık uyandıracak, unutulmaz etkinlikleri, dünyanın her yerinde sizin için tasarlıyoruz.

Teşvik Gezileri
Çalışanlarınızın performansını, motivasyonlarını ve bilgi seviyelerini arttırırken, onlarla birlikte kurumunuzun ufkunu geliştiriyoruz. Kurum içi sadakat ve dayanışma artarken, kazanan daima siz olun, istiyoruz. Teşvik gezilerinde tüm detaylarıyla kusursuz programları sizin için tasarlıyoruz ve uyguluyoruz.

Bayi Gezileri
Şirketiniz çatısı altında bulunan tüm bileşenleri bir araya getirmek için size destek oluyoruz. Amacınız ve ihtiyacınız doğrultusunda geziler planlayarak sizi hedefinize ulaştırıyoruz. Bayilerinizin keyifle vakit geçirdiği, dünyanın en ilgi çekici destinasyonlarında yeni bakış açıları kazandığı toplantılar için yaratıcı öneriler sunuyoruz.

Ürün Lansmanları
Düzenlediğimiz lansman etkinlikleriyle defalarca ödül kazanan İtravelmedya olarak, başarımızın kaynağı ihtiyaçlarınızı iyi anlamak ve kreatif yönden güçlü bir ajans olarak hizmet sunmaktan geçiyor. Proje süreçlerinde markanızın hedeflerini benimseyip, pazarlama kanallarını en doğru şekilde yönlendiren bir iletişim platformu oluşturuyoruz. Bununla birlikte dinamik, titiz çalışan ve öngörülü ekibimiz ile ürününüzü ve markanızı en doğru şekilde sunuyoruz.

Kurumsal Seyahat Yönetiminde lider marka İtravelmedya, ayrıca iç ve dış hat uçak bilet rezervasyonu, otel rezervasyonu, vize hizmetleri ile yanınızda.

İtravelmedya çatısı altında turizm ve MICE markaları ile güçlü İtravelmedya kadrosu, İstanbul ofisi ve uluslararası çözüm ortakları ile bir dünya markası olarak hizmet vermeye ve yeni başarılara imza atmaya devam ediyor.

Şirketimizin Uyguladığı SVS Ücreti Politikaları
Biletleme Servis Ücreti Nedir ?
Biletleme servis ücreti çağrı merkezimizden veya online olarak web sitemizden satın alınan biletler için tahsil edilen hizmet bedelidir.

Bilet İadesi Bilet İadesi
Uçak bileti iadeleri kesilen biletin hava yolları tarafından belirlemiş olduğu kurallar çerçevesinde yapılır.

Bilet İadesi Bilet İadesi Durumunda Servis Ücreti İade Edilir mi?
İadesi olan veya olmayan tüm biletler için alınan Biletleme Servis Ücreti İade edilemez.

Hizmet Süremiz
İtravelmedya biletleme hizmeti, yılın 365 günü 7/24 olarak kesintisiz sağlanmaktadır.


TÜRKİYE ÇIKIŞLI ONLİNE BİLETLEME SERVİS ÜCRETLERİ
Parkur Ekonomi/Comfort Kabin Business
Online Yurt Dışı Uçak Biletleri 10 USD 10 USD
Online Yurt İçi Uçak Biletleri 30 TL 50 TL
Online Check-in 30 TL 50 TL

Misyonumuz

Sunduğumuz her hizmette ekibimiz ile değer katan,
Kurumsal müşterilerimiz ve uluslararası seyahat şirketleri ile bütünlük içinde, misafirlerimize yenilikçi, yaratıcı ve sıra dışı hizmetler sunan öncü bir seyahat ve etkinlik yönetimi şirketiyiz.

Vizyonumuz

Hizmet sunduğu misafirlere ve çözüm ortağı olduğu kuruluşlara, yaratıcı ve butik hizmet sunarak unutulmaz deneyimler yaşatan, Türkiye’de ve uluslararası alanlarda en iyi seyahat ve etkinlik yönetim şirketi olarak anılmak.

TEMSİLCİLİKLERİMİZ