7Gün 6Gece

1 Şehir

07:00

Uçak

Var

Genel Tur

Sharm El Sheikh - Kahire

Sharm ash Shaykh

Sharm El Sheikh Kahire Turu Vizesiz / 6 Gece Otel Konaklamalı / İstanbul Çıkışlı Tailwind Havayolları
3 Gece Kahire Konaklamalı
3 Gece Sharm El Sheikh Konaklamalı


İstanbul Havalimanında saat 07:00’da buluşmanın ardından bilet bagaj ve pasaport işlemlerimizi tamamlayarak saat 10:10’da Tailwind Havayolları’na ait TWI 7451 sefer sayılı özel uçuş ile Kahire’ye doğru hareket ediyoruz. Yaklaşık 2,5 saatlik uçuşun ardından saat 11:35’te varıyoruz. Havalimanında gerçekleştireceğimiz giriş işlemlerinin ardından Panoramik Kahire Şehir Turumuz için havalimanından hareket ediyoruz. Bu gezimiz sırasında Nasr Mahallesi ve Heliopolis bölgelerindeki Meçhul Asker Anıtı ve Enver Sedat Anıt Mezarı, Baron Empain Sarayı, ünlü Tahrir Meydanı, Nil nehri boyunca uzanan şehir merkezi, Kasr el Nil, Cezire Adası gibi belli başlı yerleri göreceğiz. (Not: Kahire’de genelde yoğun trafik olduğundan kaldığınız otelin bölgesi, geziye katılacak diğer misafirlerin otellerinin bölgeleri ve yoğun trafik durumuna göre sizlerin konforu için tur içeriğinde ve/veya akışında değişiklik olabilir.) Akşam yemeği Mewlana II veya Happy Dolphin restoranlarından birinde alacağız. Turumuzun ardından konaklama yapacağımız otelimize transfer ve odalara yerleşme. Geceleme otelimizde. Gecenizi ekstra Piramitlerde Işık ve Ses Gösterisi ile taçlandırabilirsiniz.


Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından gününüz serbest. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Tam Günlük Öğle Yemekli Piramitler, Müze ve Khan el Khalil Çarşısı Turuna katılabilirler. Gecenizi ise ekstra Nil’de Akşam Yemekli ve Şovlu Tekne Gezisi ile şenlendirebilirsiniz. Geceleme otelimizde.


Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından gününüz serbest. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Tam Günlük İskenderiye veya 3 Dinin Merkezi Eski Kahire veya Sakkara Piramitleri Turlarından birine katılabilirler. Gecenizi ise ekstra Piramitlerde Işık ve Ses Gösterisi ile taçlandırabilirsiniz.


Sabah çok erken saatlerde odaları boşaltıp kahvaltımızı alarak (bazı otellerde kahvaltı erken saatte verilemeyeceği için otelden alınacak kahvaltı paketi ile yola çıkılacaktır) Sharm el Sheikh’e doğru yola çıkıyoruz (yaklaşık 510 km). Varışımızla beraber Panoramik Sharm Şehir Turumuza başlıyoruz. Barış Anıtı, Eski Şehir Merkezi, El Sahaba Camii gibi şehrin önemli yerlerini gezdikten sonra dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak gerçekleştirilecek Yarı Denizaltı veya Cam Tabanlı Tekne Turlarını turuna katılabilirler. Bu gezimize katılmak istemeyen misafirlerimize serbest zaman vereceğiz. Turumuzun ardından, otelimize transfer ve odalara yerleşme, akşam yemeği ve geceleme otelimizde. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Buggy/ATV Çöl Safarisi ve/veya Akşam Yemekli ve Şovlu Bedevi Gecesine katılabilirler.


Sabah kahvaltısının ardından gününüz serbest, akşam yemeği ve geceleme otelimizde. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Tam Günlük Öğle Yemekli Dahab Turuna katılabilirler

Sabah kahvaltısının ardından gününüz serbest, akşam yemeği ve geceleme otelimizde. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Tam Günlük Öğle Yemekli Ras Mohammed Tekne ve Farsha Cafe’de Gün Batımı Gezisine katılabilirler.


Sabah kahvaltısının ardından odaları boşaltıp rehberimizin bildireceği saatte havalimanına transferimizi gerçekleştiriyoruz. Bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından
Saat 12:35’te Tailwind Havayolları TWI 7452 sefer sayılı özel uçuşu ile İstanbul’a hareket ediyoruz. Saat 16:05’de İstanbul’a varışımızın ardından siz değerli misafirlerimizle bir başka gezimizde görüşmek dileğiyle vedalaşarak turumuzu sonlandırıyoruz.

 • Tailwind Havayolları ile İstanbul/Kahire, Sharm El Sheikh/İstanbul hattında ekonomi sınıf uçak bileti
 • Havalimanı Vergileri
 • Sharm'da 3 gece yarım pansiyon, Kahire'de 3 gece oda-kahvaltı konaklama
 • Kahire'de yerel restoranda alınacak 1 akşam yemeği
 • Programda belirtilen havalimanı/otel/havalimanı transferleri
 • Özel otobüs ile Kahire - Sharm transferi
 • Panoramik Sharm Şehir Turu
 • Panoramik Kahire Şehir Turu
 • Mısır Turlarında Deneyimli Türkçe Rehberlik Hizmeti
 • Zorunlu Mesleki Sorumluluk Sigortası
 • ●Mısır Kapı Vizesi 25 USD
 • ●Mecburi Yerel Hizmet Bedelleri 60 USD (çocuklar için 40 USD)
 • ●Seyahat Sağlık Sigortası (isteğe bağlı Zorunlu değil) 20 USD
 • ● Yurtdışı Çıkış Harcı
 • ● Kahire de 2 akşam yemeği
 • ● Öğle Yemekleri
 • ● Extra olduğu belirtilen turlar
Yetişkin 2
Çocuk 0
TUR TARİHİ
DÖNÜŞ TARİHİ
TUR TİPİ
TUR DURUMU
TOPLAM FİYAT
Hareket Saati : 07:00 -

Tur Yorumları

Düzenlenmemiş ve Bağımsız Misafir Yorumları

Kapadokya Aşk Vadisi Peri Bacaları Yeraltı Şehri Turu 1 Gece Konaklama

26 Düzenlenmemiş ve Bağımsız Misafir Yorumları

Güvenilir Müşteri

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Curabitur ut neque risus. Curabitur vel auctor diam. Integer mattis dictum commodo. Donec consectetur, elit vitae laoreet dignissim, diam elit porttitor tortor, et aliquam libero orci id ex. In dictum bibendum leo eu sollicitudin. Suspendisse non porttitor eros

M. ARSLAN

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Curabitur ut neque risus. Curabitur vel auctor diam.

M. TEMİZ

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Curabitur ut neque risus. Curabitur vel auctor diam. Integer mattis dictum commodo. Donec consectetur, elit vitae laoreet dignissim, diam elit porttitor tortor, et aliquam libero orci id ex. In dictum bibendum leo eu sollicitudin. Suspendisse non porttitor eros